Zawartość Twojej aktówki

Zmiana wyłaczania dźwięku dzwonka w aparacie

21 listopad 2019 r.

Szanowni Państwo,

W związku z prośbami instalatorów, którzy informowali nas o przypadkach nieumyślnego wyłączania dźwięku w aparatach przez użytkowników, postanowiliśmy wprowadzić nową procedurę wyłączania dźwięku.

Nowa procedura będzie obowiązująca od serii aparatów dostępnych od grudnia.

Jak wygląda nowa procedura wyłączania dźwięku?

1)     Długie przyciśnięcie dolnego przycisku (powyżej 3 sekund) włącza dzwonek aparatu niezależnie w jakim był stanie. Jest to potwierdzone przez pojedynczy sygnał dźwiękowy oraz włączenie zielonej diody.

2)     Jeśli chcemy wyłączyć dzwonek w aparacie to po jego włączeniu (czyli po przytrzymaniu dolnego przycisku przez ok 3-4 sekundy) należy nacisnąć górny przycisk w ciągu 2 sekund od puszczenia dolnego przycisku. Wyłączenie dzwonka w aparacie zasygnalizuje podwójny sygnał dźwiękowy oraz włączenie czerwonej diody.

Sygnalizacja stanu aparatu nie uległa zmianie. Dzwonek włączony jest sygnalizowany błyskaniem zielonej diody, a wyłączony podwójnym sygnałem czerwonej diody.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie spełni Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii zapraszamy do kontaktu.

XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.