Zawartość Twojej aktówki

Serwis klawiatur KDC1803

01 sierpień 2012 r.

Informujemy, że od dnia 01-08-2012 PROEL zaprzestaje serwisowania klawiatur KDC1803, wyposażonych w elektronikę typu "MET5" i starszą.

W miejsce naprawy uszkodzonych klawiatur, starszych niż 5 lat, będziemy oferować zakup nowej klawiatury KDC1803L (podświetlanej), KDC1804L- z czytnikiem DALLAS/RFID (podświetlanej), bądź - wkrótce - KDC1805 (wyposażonej w klawiaturę opartą na sensorach piezoelektrycznych oraz - standardowo - w czytnik RFID).

Decyzję tę podjęliśmy ze względu na fakt, że elektronika MET5 - parametrami znacznie odbiega od aktualnie produkowaną linii, opartej na mikroprocesorach i przetwarzaniu analogowo-cyfrowym sygnału.
Nowy układ elektroniczny zapewnia znacząco większą kompensację zmian siły sygnału podczerwieni, przez co działa znacznie dłużej i stabilniej.

Jak widać na prezentacji obok, nowa obróbka sygnału pozwala na działanie klawiatury nawet w tak skrajnych warunkach, jak zasłonięcie wiązek taśmą izolacyjną...

Nie bez znaczenia jest także fakt, że opracowanie elektroniki typu "MET5" jest bardzo stare (połowa lat 90) i coraz trudniej jest zapewniać serwis.

Nowy model elektroniki do klawiatury KDC1803 jest już produkowany od najmniej 5 lat, co pozwala na sukcesywne wycofywanie z rynku przestarzałego opracowania.

Starsze klawiatury, wyposażone w elektronikę "MET5" będą naprawiane jedynie w uzasadnionych przypadkach...

XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.