Zawartość Twojej aktówki

Zakończenie produkcji modułów MCD1803

25 czerwiec 2018 r.

Szanowni Klienci,

W zawiązku z prowadzonym przez naszą firmę ciągłym rozwojem sprzętu i wprowadzeniem do sprzedaży zintegrowanych systemów KDC39X5 oraz KDC19X5 informujemy, że od 1 października 2018 roku moduły central MCD1803 ostatecznie przestaną być produkowane. Po tym dniu moduły dostępne będą wyłącznie jako elementy serwisowe po otrzymaniu wadliwego modułu, który ma zostać wymieniony. Taka sprzedaż serwisowa będzie odbywać się tylko w cenach detalicznych (bez rabatów) przez okres 5 lat, w zależności od sytuacji.

Pełnym odpowiednikiem funkcjonalnym starych zestawów "KDC1803/4/5 + MCD1803XXX" są klawiatury zintegrowane z centralą, typu KDC19X5, KDC39X5 oraz system modułowy BM0900 wraz z modułami rozszeżającymi (wkrótce dostępny). Za ich pomocą można zestawiać systemy o znacząco większej funkcjonalności, nie jest więc zasadne prowadzenie dalszej produkcji sprzętu przestarzałego, nie poddającego się dalszej rozbudowie.
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.