Zawartość Twojej aktówki

Zasady sprzedaży

Ceny urządzeń w cenniku są cenami detalicznymi netto. Podatek VAT wynosi 23%.

UWAGA:  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, określa przede wszystkim możliwości techniczne wg przedstawionych założeń i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo naszych starań utrzymywania w magazynie zapasów wszystkich komponentów, oferta nie stanowi rezerwacji stanów magazynowych oraz nie jest gwarancją dostępności poszczególnych elementów w momencie jej otrzymania. Wyceny mają charakter szacunkowy, mogą ulec zmianie po zapoznaniu się z szczegółowymi wymaganiami. Określenie czasu realizacji, dostępności elementów i urządzeń użytych w tej konfiguracji jest możliwe w momencie składania zamówienia.
Prosimy o uwzględnianie powyższych informacji podczas dokonywania zamówień.

Dla firm instalacyjnych (na podstawie dokumentów firmy: NIP, REGON) obowiązują rabaty w wysokości:

  • 15% od cen urządzeń dla płatności gotówkowej
  • 12% od cen urządzeń dla płatności przelewem 7 dni.
  • 10% od cen urządzeń dla płatności przelewem 14 dni.

W przypadku realizacji większych systemów z dodatkowymi funkcjami (np. łączność zwrotna typu lokator - ochrona, przełączanie połączeń, wiele wejść do budynku czy tp.) prosimy o kontakt z firmą celem konsultacji i ustalenia, jakimi środkami i urządzeniami można taki system zbudować.

Umowy dystrybucyjne podlegają osobnym negocjacjom.
Zapraszamy do współpracy!

XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.