Zawartość Twojej aktówki

Aparat cyfrowy PC512 WIDEO

Aparat cyfrowy PC512 WIDEOAparat cyfrowy PC512 WIDEOAparat cyfrowy PC512 WIDEO

Aparat PC512 WIDEO, tak jak PC512 przeznaczony jest do współpracy z wszystkimi systemami domofonowymi naszej firmy.  Posiada wszelkie funkcje unifonu PC512, jednakże został wzbogacony o funkcję WIDEO. Do unifonu dołączany jest monitor MV512, który korzysta z różnicowej linii wideo i zasilania 24V. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 4,3” oraz proporcjach 16:9. Posiada cyfrową regulację jasności, kontrastu i nasycenia barw, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować go do swoich potrzeb. Monitor montowany jest do obudowy słuchawki, dzięki czemu nie ma potrzeby wiercenia dodatkowych otworów montażowych.

Aparat PC512 WIDEO posiada szereg przydatnych funkcji takich jak:

- możliwość płynnej regulacji głośności
- wyłączenie dzwonka
- blokada potwierdzenia użycia kodu zamka - wielofunkcyjne, podświetlane przyciski sygnalizujące stan aparatu
- wyłączenie sygnalizacji LED
- dodatkowe, przydatne funkcje jak np. FUNKCJA BIURO - umożliwiająca automatyczne otwieranie drzwi po zadzwonieniu do lokalu, w określone dni i w określonych godzinach (np. funkcja uruchamia się tylko w pon-pt w godz. 8:00-16:00). Funkcja BIURO dostępna jest na zamówienie.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.