Zawartość Twojej aktówki

Moduł monitora wideodomofonu MV255

Moduł monitora wideodomofonu MV255Moduł monitora wideodomofonu MV255

Moduły wideo serii MV mogą pracować w dowolnym miejscu cyfrowego lub analogowego systemu wideodomofonowego i obsługiwać dowolny numer lokalu.

Zastosowanie różnicowej linii wideo (skrętka dwuprzewodowa - polecany kabel to UTP) pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy braku kłopotów z przewodem koncentrycznym. Dzięki modułowej konstrukcji (moduł monitora jest rozdzielny z aparatem) możliwa jest instalacja, w której część lokali jest wyposażona tylko w aparaty z łącznością audio.

Moduł MV z aparatem tworzy stację wideodomofonową: SV255 do cyfrowych systemów wideo. Stacja wideodomofonowa pozwala na prowadzenie rozmowy oraz obserwację obszaru znajdującego się przed kamerą kasety wideo na kolorowym monitorze TFT o przekątnej ekranu 4". Zastosowana technika przesyłania sygnału obrazu pozwala na instalację wideodomofonu z wykorzystaniem standardowych przewodów domofonowych.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.