Zawartość Twojej aktówki

Centrala WIDEO do sys. widoedomofonowych

Centrala WIDEO do sys. widoedomofonowych

Waga: 200g

Kolor: czarny

Napięcie zasilania: 18-22V AC

Spoczynkowy pobór prądu: 500mA

Maksymalny pobór prądu: 1000mA

Wymiary: 92x130x36 [mm]

CD1803 WIDEO to system posiadający cechy funkcjonalne centrali CD1803, który jest rozbudowany o moduł kamery telewizyjnej do realizacji wielorodzinnych systemów wideodomofonowych. Tak jak w innych modelach, zastosowana technika cyfrowej identyfikacji aparatu końcowego pozwala na uproszczenie struktury połączeń przewodowych.

Różnicowy system przesyłania sygnału wideo pozwala na eliminację kosztownego i kłopotliwego w montażu przewodu koncentrycznego. Do instalacji systemu wideo wystarczający jest przewód 3-parowy, który jest powszechnie używany w telekomunikacji. Do współpracy z systemami wideo przeznaczone są standardowe aparaty cyfrowe PC255, do których można podłączyć niezależny monitor dostosowany wzorniczo do aparatu. Pozwala to na elastyczne konfigurowanie systemu, w zależności od życzeń poszczególnych lokatorów.

Informujemy, że ten produkt ze względu na jego przestarzałą konstrukcję, oraz brak możliwości dalszego rozwoju - stanowczo nie jest polecany do nowych instalacji. W jego miejsce należy stosować klawiatury serii KDC3905 lub KDC1905.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.