Zawartość Twojej aktówki

Rozdzielacz RV4/6EL

Rozdzielacz RV4/6EL
RV4/6EL jest udoskonaloną wersją rozdzielacza RV4EL, a wcześniej - rozdzielacza RV4M. Wszystkie są typu aktywnego, czyli stosują wzmacnianie i separację sygnałów, a także poprawę jego jakości.

Rozdzielacz RV4/6EL - w porównaniu z poprzednikiem wyróżnia się następującymi cechami (cechy odznaczone '*' stanowią opcje, dostępne na zamówienie):
- zastosowano rozłączne podłączenia przewodów, dzięki czemu ewentualny serwis jak i instalacja są ułatwione
- uporządkowano rozłożenie sygnałów na złączach - w typie RV4/6EL z jednej strony obudowy znajduje się przelotowe złącze głównej magistrali sygnałowej "BUS-CONN". Złącze zasilające aparaty i monitory jest odseparowane znajduje się po drugiej stronie obudowy
- zastosowano złącza śrubowe i uporządkowano układ sygnałów w ten sposób, że każdy przewód UTP jest łatwo podłączyć do kolejnych zacisków, w standardowym (powtarzalnym) układzie.
- zastosowano automatyczny bezpiecznik linii aparatów LA - w typie RV4/6EL sygnał linii aparatów na magistrali jest odseparowany od podłączonych do rozdzielacza aparatów. Ewentualne zwarcie linii w którymś z aparatów podłączonych za złączem "APP-CONN" - nie wpływa teraz na pracę całości systemu, gdyż efekty zwarcia są ograniczone wyłącznie do lokalnie zasilanych aparatów. Stan zwarcia lokalnego odcinka LZ jest sygnalizowany czerwonym LED, co ułatwia serwis.

- *rozdzielacz RV4/6EL może występować w wersji obsługującej 6 wyjść
- *wprowadzono możliwość podłączenia lokalnego zasilacza, który zasila ten rozdzielacz oraz podłączone do niego monitory, a także dalszy odcinek magistrali
- *wprowadzono możliwość rozszerzenia ilości wyjść rozdzielacza do 18, przed dołączenie równolegle modułu rozszerzającego RV12EL, dysponującego 12 wyjściami do monitorów. Połączenie jest dokonywane przez taśmę ze złączami, łączoną na górze modułu z modułem podstawowym. Opcja dla systemów z gwiaździstym układem instalacji, gdzie wszystkie rozdzielacze są umiejscowione w jednym pomieszczeniu. Wymaga specjalnej wersji RV4/6EL
- * wprowadzono możliwość zarządzania rozdzielaczem przez linię aparatów - po zamontowaniu specjalnego modułu dodatkowego.
dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.