Zawartość Twojej aktówki

Zasilacz 24VDC

Zasilacz 24VDC

Zasilacz MDR (tę nazwę można ustalić) do klawiatur KDC39X5 jest nowoczesnym, impulsowym i energooszczędnym zasilaczem, dostarczającym 1A prądu przy napięciu 24VDC. Dzięki wysokiej 84% sprawności przetwarzania energii zapewnia stabilne zasilanie systemu przy minimalnych stratach, w porównaniu ze standardowym zasilaniem transformatorowym, gdzie straty te sięgają nawet 50%.

Zasilacz [MDR] należy do klasy zasilaczy medycznych, o zdecydowanie zmniejszonym prądzie upływu (charakterystyczne dla zasilaczy impulsowych) oraz znacząco zredukowanych zakłóceniach EMI. Jest wyposażony w związku z tym w oddzielny zacisk uziemienia po stronie zasilania 230VAC, który - dla poprawnej pracy systemów szczególnie rozbudowanych - MUSI być prawidłowo podłączony do przewodu ochronnego w miejscu zainstalowania zasilacza. Przewód/zacisk ochronny instalacji zasilającej 230VAC jest oznakowany kolorem zółto-zielonym. Brak takiego podłączenia ma znaczący wpływ na jakość połączeń akustycznych.

UWAGA - nie należy jednak podłączać do przewodu ochronnego PE zacisku WYJŚCIA zasilacza, szczególnie w systemach, gdzie jest używanych kilka zasilaczy - może to spowodować znaczące pogorszenie jakości sygnałów akustycznych. Zasilacz [MDR] jest w pełni zabezpieczony przez zwarciem na jego wyjściu, a możliwe napięcie wejściowe jest w zakresie od 85 do 245VAC. Tak szeroki zakres napięcia wejściowego zapewnia stałość warunków zasilania domofonu, niezależnie od napięcia w instalacji budynku. Montaż na szynie DIN 35mm.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.