Zawartość Twojej aktówki

Identyfikator zbliżeniowy RFID

Identyfikator zbliżeniowy RFIDIdentyfikator zbliżeniowy RFID

RFID (ang. Radio-frequency identification) – technika, która wykorzystuje fale radiowe do przesyłania danych oraz zasilania elektronicznego układu stanowiącego etykietę obiektu przez czytnik (etykieta RFID), w celu identyfikacji obiektu. W zależności od konstrukcji umożliwia odczyt etykiet z odległości do kilkudziesięciu centymetrów.

W kasetach firmy PROEL używamy system UNIQUE. Jest to obecnie najpowszechniej stosowany system RFID. Posiada częstotliwość 125 kHz, prędkość transmisji 2 kb/s. System działa poprawnie tylko wtedy, gdy w strefie identyfikacji znajduje się jeden transponder.

Identyfikator zbliżeniowy pracujący w systemie UNIQUE 125kHz, zawiera unikalny kod 64-bitowy (18446744073709551616 możliwych kombinacji). Przeznaczony jest do współpracy z klawiaturami KDC3000, KDC1805, KDC1905. Istnieje możliwość współpracy z pozostałymi klawiaturami firmy PROEL. Element kontroli dostępu, może współpracować ze standardowymi czytnikami RFID systemu UNIQUE innych producentów.

Na zamówienie możliwość nadruku własnego logo na identyfikatory.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.