Zawartość Twojej aktówki

Klawiatura KDC1804

Klawiatura KDC1804Klawiatura KDC1804

Waga: 1000g

Kolor: czarny

Napięcie zasilania: 10-24V DC

Pobór prądu: 150mA

Wymiary: 210x182x30 [mm]

Inne: na zamówienie inne opcje kolorystyczne

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2018 zaprzestajemy liniowej produkcji kaset domofonowych typu KDC1804. Klawiatury te – w wyjątkowych wypadkach będą dostępne wyłącznie na specjalne, uzasadnione zamówienie.

Zapewniamy wciąż pełny serwis tych urządzeń, w odniesieniu do istniejących i działających na rynku systemów.

W istniejących instalacjach, opartych na modułach MCD1803 (M/S) prosimy stosować w serwisie w miarę możliwości klawiatury KDC1805 lub KDC3100. Przypominamy, że klawiatura KDC1805 jest możliwa do zamówienia z wyposażeniem w czytnik pastylek DALLAS (jak 1804).

Do nowych inwestycji proponujemy systemy zbudowane z wykorzystaniem klawiatur/central KDC1905M jako wyposażenie klatek schodowych oraz KDC1915M - jako klawiatur dodatkowych (satelity) lub klawiatur typu „MASTER” w małych systemach MS.

 

Urządzenie wzorowane jest mechanicznie na znanej konstrukcji klawiatury KDC-1803. Całkowitej zmianie uległ układ elektroniczny, sterujący urządzeniem.

Zastosowanie procesora 16-bitowego, cyfrowego przetwarzania sygnału oraz zmiana sterowania diod podczerwieni pozwoliła na znaczne poprawienie działania klawiatury, w porównaniu z pierwowzorem KDC-1803. Zastosowanie blachy grubości 1mm dodatkowo zwiększa odporność mechaniczną klawiatury.

KDC1804 posiada wbudowany fabrycznie czytnik dotykowych pastylek DALLAS. Może być także wyposażona w czytnik kart/identyfikatorów zbliżeniowych RFID (w wersji 1804R). Antena czytnika jest wtedy umieszczona przed wyświetlaczem. Jest także możliwa równoległa praca czytników - zarówno dotykowych pastylek DALLAS, jak i kart zbliżeniowych.

Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie około 1000 identyfikatorów DALLAS.
Klawiatura KDC1804 posiada wbudowane funkcje edycyjne, pozwalające na wygodne zarządzanie pamięcią. Dostęp do funkcji chroniony jest hasłem instalatora. KDC1804 - za pomocą specjalnego złacza przejściowego (opcja do odrębnego zakupu) - można podłaczyć do komputera (także w miejscu instalacji) - pozwala to na modyfikowanie oprogramowania sterującego klawiaturą, a także na zapamiętywanie-archiwizowanie (backup) danych, zawartych w pamięci urządzenia, czyli bazy identyfikatorów.

Klawiatura KDC1804 standardowo posiada 4-cyfrowy wyświetlacz LED, o wysokości znaku 15mm. Zastosowany układ sterujący pozwala na automatyczne wykrycie rodzaju centrali sterującej pracą systemu - 3 lub 4 cyfrowej.
Z interesujących dodatkowych funkcji można wymienić automatyczne dodawanie identyfikatorów, oparte na wykorzystaniu istniejącej w centrali funkcji zamka szyfrowego. Po uruchomieniu tej opcji (na określony czas, np 24 godziny), klawiatura zapamiętuje jako prawidłowe te identyfikatory, które zostały użyte w połączeniu z poprawnym użyciem zamka szyfrowego, przypisanego w danym lokalu. Funkcja ta wymaga jednak modyfikacji oprogramowania modułu centrali MCD1803 (do odrębnego zamówienia w naszej firmie).

Kaseta KDC1804-L wyposażona jest także w podświetlenie znaków na klawiaturze. W odróżnieniu od innych producentów - podświetlenie jest realizowane "od spodu" znaku, a nie krawędziowo. Podświetlenie krawędziowe, poprzez duży kontrast oraz prawie poziomy przebieg światła nad znakami na klawiaturze, nie daje dobrych efektów.

Dodatkowo, w wersji KDC1804-L - wprowadzono złącze kart microSD, pozwalające w wygodny sposób - archiwizować oraz zarządzać zapamiętaną w kasecie bazą danych, zawierającą identyfikatory DALLAS, bądź RFID (w zależności od wyposażenia)

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.