Zawartość Twojej aktówki

Klawiatura KDC1905M

Klawiatura KDC1905MKlawiatura KDC1905MKlawiatura KDC1905M

Dostępność: dostępne >10 szt

Waga: 1000g

Kolor: czarny

Napięcie zasilania: 10-24V AC

Pobór prądu: 150mA

Wymiary: 210x182x30 [mm]

Inne: na zamówienie inne opcje kolorystyczne

Klawiatura domofonu cyfrowego KDC1905M (Master - Slave) łączy w sobie dotykowy panel klawiatury z wbudowaną centralą sterującą. Panel dotykowy, który jest podświetlany w nocy i wyposażony w oznakowanie Braille’a (wspomaganie dla osób z dysfunkcją wzroku) jest w pełni zgodny z dyrektywą UE dotyczącą urządzeń instalowanych w przestrzeni publicznej. Wbudowany czytnik identyfikatorów zbliżeniowych, wraz z kontrolerem i systemem zarządzania danymi, ułatwia lokatorom dostęp do budynku.

KDC1905M bezpośrednio steruje linią aparatów cyfrowych systemu PROEL, a także ryglem prostym, rewersyjnym lub zworą elektromagnetyczną. W pełni elektroniczna regulacja torów akustycznych w połączeniu z systemem dynamicznej regulacji głośności znacząco poprawia walory użytkowe. Możliwość płynnej regulacji głośności dzwonka jest dodatkowym atutem. Możliwe jest także ustawianie indywidualnych wartości głośności dla poszczególnych lokali.

Do klawiatury KDC1905M można bezpośrednio dołączać do 7 klawiatur satelickich (typ KDC1915M) i utworzyć dzięki temu bardziej rozbudowane systemy z wieloma wejściami oraz z różnymi uprawnieniami.

Klawiatura KDC1905M stanowi najlepszą alternatywę dla starszych systemów typu Master – Slave dzięki prostej zamianie starych central i klawiatur na nowe, które dają większy komfort użytkowania. Istnieje możliwość uzupełnienia systemu o kamerę wideo, dostosowaną do systemów wideo PROEL. Szerokokątny obiektyw kamery zapewnia szerokie pole widzenia i eliminuje konieczność wyboru specjalnego miejsca instalacji klawiatury.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.