Zawartość Twojej aktówki

Klawiatura KDC1935

Klawiatura KDC1935Klawiatura KDC1935Klawiatura KDC1935Klawiatura KDC1935

Dostępność: dostępne <10szt

Klawiatura domofonu cyfrowego KDC1935 dzięki wbudowanym liniom MASTER zastępuje starsze wersje modułów SLAVE. Dzięki temu w całkowicie bezinwazyjny sposób możemy połączyć strare systemy z nowymi. Nowatorskie rozwiązanie polegające na zastosowaniu 2 linii MASTER w miejscu portu REM umożliwiło łączenie starszych systemów z nowymi bez konieczności wymiany całej instalacji. Panel dotykowy, który jest podświetlany w nocy i wyposażony w oznakowanie Braille’a (wspomaganie dla osób z dysfunkcją wzroku) jest w pełni zgodny z dyrektywą UE dotyczącą urządzeń instalowanych w przestrzeni publicznej. Wbudowany czytnik identyfikatorów zbliżeniowych, wraz z kontrolerem i systemem zarządzania danymi, ułatwia lokatorom dostęp do budynku.

KDC1935 bezpośrednio steruje linią aparatów cyfrowych systemu PROEL, a także ryglem prostym, rewersyjnym lub zworą elektromagnetyczną. W pełni elektroniczna regulacja torów akustycznych w połączeniu z systemem dynamicznej regulacji głośności znacząco poprawia walory użytkowe. Możliwość płynnej regulacji głośności dzwonka jest dodatkowym atutem. Możliwe jest także ustawianie indywidualnych wartości głośności dla poszczególnych lokali.

Do klawiatury KDC1935można bezpośrednio dołączać do 7 klawiatur satelickich (typ KDC1915M) i utworzyć dzięki temu bardziej rozbudowane systemy z wieloma wejściami oraz z różnymi uprawnieniami.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.