Zawartość Twojej aktówki

Klawiatura KDC3905

Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905Klawiatura KDC3905

Waga: 650g

Kolor: Czarny, srebrny, złoty, brązowy, oliwkowy, szampański

Napięcie zasilania: 24V

Pobór prądu: 400mA - 1A per pick

Wymiary: 225x143x11 [mm]

Mocowanie: 150x108 [mm]

Temperatury pracy: -30C do +50C

Klawiatura KDC3905 jest połączeniem aktualnie produkowanych klawiatur KDC1905M oraz KDC3100. Dzięki wbudowanej centrali domofonowej instalacja produktu jest najprostsza z możliwych. By uruchomić klawiaturę trzeba podłączyć do niej sześć przewodów, dwa przewody linii aparatów, zasilanie i rygiel. Klawiatury tej serii mają możliwość sterowania każdym rodzajem rygla dostępnym na rynku oraz każdą zworą elektromagnetyczną.

Klawiatura KDC3905 jest dostępna również w wersji VIDEO. Różnica polega na wyposażeniu jej w moduł kamery wraz z układem oświetlenia obszaru przed kamerą. Wszelkie pozostałe funkcje pozostają bez zmian.

Klawiatura KDC3905, tak jak KDC1905M i KDC3100 wyposażona jest w podświetlaną klawiaturę oznaczoną alfabetem Braille’a, co jest zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz wyposażona jest w czytnik identyfikatorów zbliżeniowych RFID umieszczony bezpośrednio pod klawiaturą. Wbudowana pamięć pozwala na obsługę kilkuset identyfikatorów, jednak dzięki zastosowaniu karty µSD (max. 2GB.) można zwiększyć tą ilość do paru tysięcy. Nie ma ograniczenia ilości identyfikatorów przypisanych do lokalu, a użycie identyfikatora może wywoływać dowolnie zaprogramowane funkcje.

Tak jak klawiatura KDC3100, KDC3905 wyposażona jest w graficzny wyświetlacz LCD co pozwala na zastosowanie cyfrowej listy lokatorów. Dzięki podgrzewaniu wyświetlacza działa on płynnie w temperaturach do -30°C. Graficzny wyświetlacz pozwala na prezentację dowolnych treści, np.: kontaktu do administracji, instrukcji użytkowania czy kontaktu do konserwatora. Kaseta wykonana jest, tak samo jak KDC3100, z tłoczonego, barwionego aluminium. Kaseta charakteryzuje się bardzo niewielką grubością, bo zaledwie 11mm, dzięki czemu można ją montować natynkowo zachowując estetykę otoczenia. Produkt dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych i 3 różnych fakturach (obudowa piaskowana, szczotkowana lub polerowana). Na indywidualne zamówienia klienta możemy wykonać klawiaturę w dowolnym kolorze.

Produkty serii KDC3900 wyposażone są w kalibrowany moduł RTCC (moduł zegara czasu rzeczywistego) dzięki czemu kaseta wyposażona jest w szereg funkcji czasowych, jak ustalanie harmonogramów czy rejestracja zdarzeń ze stemplem czasowym. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu programowania kasety. Można także wyświetlać aktualny czas na wyświetlaczu LCD.

Tak jak kasety KDC3100 nowa seria produktów wyposażona została w interfejs USB, dzięki czemu można z poziomu komputera łatwo dokonywać aktualizacji oprogramowania czy ładowania parametrów pracy przygotowanych wcześniej w dedykowanym oprogramowaniu firmy PROEL.

Produkty serii KDC3900 obsługują wiele języków, w tym także różne alfabety (w tym cyrylicę). Aktualnie dostępne są języki: Polski, Angielski, Węgierski i Rosyjski. Klawiatura natomiast może być wyposażona w dowolnie wybrany język, jeżeli będzie taka potrzeba. Wymaga to wgrania wcześniej przygotowanego pliku językowego w odpowiednim formacie i formie.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.