Zawartość Twojej aktówki

Baza Modułowa BM900

Baza Modułowa BM900
Baza modułowa BM-0900jest zewnętrzną centralą domofonową, opartą na zunifikowanym oprogramowaniu zaczerpniętym z klawiatur serii KDC3900. Dzięki zastosowaniu jednorodnego oprogramowania bazy modułowe współpracują z klawiaturami KDC39x5 oraz KDC19x5. Jednakowa jest też koncepcja ich programowania i parametryzacji.

BM-0900 steruje linią aparatów LA, posiada dwa standardowe porty do podłączenia klawiatur satelickich typu KDC3915 oraz 3 port, dostosowany do klawiatur KDC1915 (wymaga specjalnej wersji oprogramowania "9", aktualnie na zamówienie), lub nawet do klawiatur starszego typu jak 1805 czy 1803 (w opracowaniu). Ma także odrębny port sygnałowy, przeznaczony do podłączania modułów rozszerzeń, pozwalających na rozbudowę systemu. Posiada standardowe wyjście zasilające rygiel dowolnego typu lub zworę elektromagnetyczną - jak seria 39X5 czy 19X5. Zasilanie bezpośrednio z 230VAC przez wbudowany transformator. BM–0900 wraz z podłączoną klawiaturą KDC3915, przy wykorzystaniu pojedynczej linii aparatów nie różni się w działaniu niczym od KDC3905.

BM–0900 jest produktem przeznaczonym do tworzenia dużych i skomplikowanych obiektów.
Zastosowanie modułów rozszerzających (audio MA4-XX, wideo MV4-XX i innych) pozwala na tworzenie rozbudowanych, rozległych sieci z wieloma kanałami sygnałowymi. Dzięki zastosowaniu w modułach rozszerzenia różnicowej transmisji sygnałów oraz systemu automatycznego strojenia parametrów torów akustycznych - można uzyskiwać odległości do 1000m magistrali, bez zauważalnego pogorszenia jakości sygnałów. Rozbudowane oprogramowanie oraz przełączniki kierunku sygnałów pozwalają na niemalże dowolne skierowanie sygnałów zarówno audio, jak i wideo.

Moduły rozszerzeń obsługują domyślnie po 4 kanały sygnałowe (transmisja sygnałów po standardowym przewodzie typu UTP), co pozwala na tworzenie systemów wielokanałowych - czyli w jednej chwili może być równolegle prowadzonych kilka połączeń AV. Dzięki temu w praktyce przestaje istnieć problem wzajemnych blokad wejść głównych, występujący w rozbudowanych systemach, także dlatego, że zajmowanie kanałów jest sterowane dynamicznie przez BM-0900 i nie ma potrzeby sztywnego przypisywania kanałów dla konkretnych wejść obiektu.

Baza BM-0900 tak samo jak pozostałe produkty serii "9" - ma możliwość aktualizacji oprogramowania w miejscu instalacji, co zapewnia szybki serwis oraz poprawki zauważonych błędów.
Aktualizacja jest możliwa z dowolnego miejsca instalacji.
Zapytaj o szczegóły!
dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.