Zawartość Twojej aktówki

Moduł MA4 - X/X

Moduł MA4 - X/X

Moduł audio MA4-XX - jest rozszerzeniem systemowym, pozwalającym na transmisję sygnałów akustycznych na duże odległości w systemach domofonowych PROEL. Głównym przeznaczeniem modułu jest praca jako rozszerzenie centrali BM-0900. Jednak jest też możliwe zastosowanie modułu jako samodzielnego elementu, np. dla zwiększenia długości magistrali SAT/REM w pojedynczych systemach, bez wykorzystania BM-0900.

Moduł MA4-XX jest wyposażony w:
- 4 równoległe tory wejścia/wyjścia magistrali różnicowej, służącej do łączenia odległych elementów systemu - np. budynków na osiedlu, wejść głównych z pozostałą częścią systemu itp.
- wejście na górze modułu - dla bezpośredniego podłączenia do centrali domofonu - bazy modułowej MB-0900
- wejście różnicowe do podłączenia klawiatury satelickiej KDC3915 - np. dla wykorzystania w wejściu głównym obiektu. Ten typ wejścia zapewnia możliwość wspólnego zasilania modułu i klawiatury z jednego zasilacza co redukuje koszty.
- dwa wyjścia magistrali cyfrowej - co dzięki funkcjonalności mostka dla danych cyfrowych pozwala na tworzenie separowanych odcinków sieci. Dzięki tej funkcji można znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo zwarcia głównej magistrali danych - przez co ewentualne uszkodzenie czy zwarcie odcinka linii, łączącej klawiaturę z systemem nie będzie wpływało na działanie reszty systemu

Moduł MA4-XX obsługuje do 4 kanałów audio, na odległości do 1000 m. Zastosowany układ automatycznego strojenia zapewnia optymalne dopasowanie parametrów elektrycznych każdego toru sygnałowego do lokalnych warunków, uwzględniając odległości oraz rodzaj przewodu. Strojenie torów następuje przy każdej próbie połączenia.
Zajmowanie kanałów audio następuje dynamicznie, w kolejności i zależnie od obciążenia systemu. Dzięki temu prawdopodobieństwo blokad wejść na teren obiektu - znacząco maleje do wartości nie mających praktycznego znaczenia.
Moduł MA4-XX jest sterowany i ustawiany z "centrali" - czy to BM-0900, czy stanowiącej część funkcjonalną klawiatury KDC3905.

Głównym przeznaczeniem modułu jest praca jako rozszerzenie centrali BM-0900. Jednak jest też możliwe zastosowanie modułu jako samodzielnego elementu, np. dla zwiększenia długości magistrali SAT/REM w pojedynczych systemach, bez wykorzystania BM-0900.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.