Zawartość Twojej aktówki

Aparat cyfrowy PC612

Aparat cyfrowy PC612Aparat cyfrowy PC612Aparat cyfrowy PC612Aparat cyfrowy PC612Aparat cyfrowy PC612Aparat cyfrowy PC612

Aparat PC612 jest najnowszą propozycją firmy PROEL. Posiada szereg funkcji dotychczas niedostępnych u żadnego producenta domofonów! PC612 dostępny jest również w wersji WIDEO.

Aparat PC612 jest rozwinięciem PC512, zamkniętym w nową, atrakcyjną, minimalistyczną obudowę. Podążając za najnowszymi trendami w architekturze i budownictwie, umożliwiliśmy wybór aż 4 wariantów kolorystycznych, którymi wykończony jest aparat: czarny, niebieski, czerwony oraz żółty. Aparat wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i pewnie trzyma się w dłoni, a jego minimalistyczny charakter sprawia, że idealnie wpasowuje się i zdobi nowoczesne wnętrza.

Unifon cyfrowy PC612 posiada szereg funkcji niedostępych u żadnego producenta!

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań możemy:

- dla wygody użytkowania ustawić zdefiniowane tryby NOC/DZIEŃ np. z góry ustawioną głośnością dzwonka lub włączoną funkcją sygnalizacji użycia kodu
- płynnie regulować głośność i dostosować ją do swoich preferencji
- włączyć i wyłączyć dzwonek, dzwięk potwierdzenia użycia kodu lub sygnalizację LED
- uruchomić funkcję BIURO, która umożliwia automatyczne otwieranie drzwi po zadzwonieniu do lokalu

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.