Zawartość Twojej aktówki

Centrala domofonowa CD1803WLA

Centrala domofonowa CD1803WLA

Kolor: czarny

CD1803WLA jest to centrala opracowana specjalnie do realizacji rozległych, rozbudowanych systemów domofonowych. Standardowy system MASTER/SLAVE posiada istotne ograniczenie polegające na tym, że centrala typu MASTER mogła być tylko jedna w danym systemie. Ograniczenie to można wyeliminować poprzez zastosowanie centrali CD1803MASETR-WLS, która wykonana jest w oparciu o układ elektroniczny CD1803.

Wykorzystując centrale CD1803MASTER-WLS, oraz CD1803SLAVE-WLAmożna zrealizować system - w praktyce o dowolnej ilości wejść głównych na teren posesji, jak i dowolnej ilości wejść na klatki schodowe czy budynek. Dodatkowo możliwa jest także łączność zwrotna do portiera, zdalne otwieranie bramy itd.

Informujemy, że ten produkt ze względu na jego przestarzałą konstrukcję, oraz brak możliwości dalszego rozwoju - stanowczo nie jest polecany do nowych instalacji. W jego miejsce należy stosować klawiatury serii KDC3905 lub KDC1905.

dodaj do aktówki
XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.