Zawartość Twojej aktówki

O firmie

PROEL to firma projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne. Założona została w 1991 roku.

PROEL specjalizuje się w systemach domofonowych przeznaczonych zarówno do budynków wielorodzinnych, jak i do domów wolnostojących, jednakże główny nacisk położony jest na budownictwo wielorodzinne. Dzięki prawie 30-letniej obecności na rynku i nowoczesnym technologiom znajduje się w czołówce producentów domofonów w Polsce.

Jest niekwestionowanym liderem dwuprzewodowych systemów cyfrowych, które produkuje od początku swojej działalności. System CD1803 - sztandarowy produkt firmy - w różnych odmianach i wersjach można spotkać w każdym mieście Polski. Produkty firmy PROEL są znane i eksploatowane w wielu krajach na całym świecie m.in. w Rosji, Anglii, Australii, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, Bułgarii, Czechach, w Niemczech i USA. 

System cyfrowy PROEL stał się standardem i jest cały czas rozwijany. Produkty podążają za trendami we wzornictwie przemysłowym oraz w technologii elektronicznej.

W sierpniu 2001 firma PROEL przekształciła się w formę spółki jawnej.

Zapraszamy do zadawania pytań oraz dyskusji na nasze FORUMhttps://forum.proel.pl/

XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.