Zawartość Twojej aktówki

O firmie

PROEL to firma projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne. Założona została w 1991 roku.

PROEL specjalizuje się w systemach domofonowych przeznaczonych zarówno do budynków wielorodzinnych, jak i do domów wolnostojących, jednakże główny nacisk położony jest na budownictwo wielorodzinne. Dzięki prawie 30-letniej obecności na rynku i nowoczesnym technologiom znajduje się w czołówce producentów domofonów w Polsce.

Jest niekwestionowanym liderem dwuprzewodowych systemów cyfrowych, które produkuje od początku swojej działalności. System CD1803 - sztandarowy produkt firmy - w różnych odmianach i wersjach można spotkać w każdym mieście Polski. Produkty firmy PROEL są znane i eksploatowane w wielu krajach na całym świecie m.in. w Rosji, Anglii, Australii, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, Bułgarii, Czechach, w Niemczech i USA.

System cyfrowy PROEL stał się standardem i jest cały czas rozwijany. Produkty podążają za trendami we wzornictwie przemysłowym oraz w technologii elektronicznej.

W roku 2000 PROEL zaprojektował i wykonał nowy model aparatu domofonowego. Aktualnie jest on sprzedawany w trzech wersjach:

  • PC512/ PC255 - aparat cyfrowy
  • PC512 Wideo - aparat cyfrowy, przystosowany do systemów wideo
  • PA456 - aparat analogowy

Dyrekcja firmy PROEL zachęcona sukcesem nowego aparatu podjęła pracę nad projektem i wykonaniem obudowy stacji wideo. Aparat ten został wdrożony do produkcji w 2001 roku.

Najnowszym produktem firmy PROEL jest nowoczesna klawiatura domofonu, KDC3000, wyposażona w duży wyświetlacz LCD, elektroniczną listę lokatorów oraz zintegrowany czytnik kart (identyfikatorów) zbliżeniowych. Duże zainteresowanie kontrahentów i instalatorów systemem analogowym spowodowało wznowienie prac nad domofonem i wideodomofonem analogowym przeznaczonym do małych posesji oraz biur.

W sierpniu 2001 firma PROEL przekształciła się w formę spółki jawnej.

XNie pokazuj powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.